EU projects

COVID-19 reikalingų produktų iš polimero lakštų gamyba 03.3.1-LVPA-T-859-01-0021
UAB „Polivektris“ siekdami prisidėti prie COVID-19 reikalingų inovatyvių produktų gamybos, prasidėjus pandemijai, pradėjo projektuoti ir gaminti apsauginius skydus, sieneles. UAB „Polivektris“ norėtų didinti COVID-19 reikalingų produktų gamybos apimtis, tačiau įmonės galimybes riboja turima įranga, kuri neleidžia išpildyti visų gamybinių sumanymų, gaminti didelius kiekius aukštos kokybės bei didelio tikslumo produktų. Dėl šios priežasties bendrovė planuoja įsigyti modernią gamybos liniją optiniam skaidriam lakštui iš PET gaminti. Su įsigyta įranga įmonė turės galimybę gaminti: veido skydelius, apsaugines sieneles/pertvaras.
Projekto metu įsigyta gamybos linija gali pagaminti pačius įvairiausius skirtingo storio, geometrijos ir tipo polimerinės medžiagos gaminius, kurie bus naudojami inovatyvių COVID-19 produktų gamyboje. Šios įrangos įsigijimas ir paleidimas leis įmonei: gaminti modernius aukštųjų technologijų ir prieinamus, plačiausio spektro produktus tiesiai Lietuvos Respublikoje, greitai ir sumaniai spręsti socialines ir medicinines problemas, susijusias su COVID-19 ir apskritai medicinos problemomis, kasmet sutaupyti didelių finansinių išteklių papildomoms kovos su COVID-19 priemonėms įgyvendinti ir skatintų įmonės konkurencingumą rinkoje.

 

Projekto vykdytojo pavadinimas: Uždaroji akcinė bendrovė “POLIVEKTRIS”

Bendra projekto vertė: 2 026 220,00 EUR

Europos Sąjungos lėšomis finansuojama dalis: 1 000 000,00 EUR

Projekto pradžia: 2021-03-01

Projekto pabaiga 2021-08-08

 

 

UAB „Polivektris“ įgyvendina projektą „Modernių gamybos technologijų diegimas UAB „Polivektris“ veikloje“. Projekto tikslas – paskatinti augimą bei užtikrinti aukštesnės kokybės gaminių gamybą, diegiant modernias gamybos technologijas.

Projekto įgyvendinimo metu numatoma įdiegti modernią lazerinę lydalo filtravimo sistemą, pagrįstą naujausiais technologiniais sprendimais, pakeičiant pasenusią esamą filtravimo sistemą, sudarytą iš paprastų stūmoklinių lydalo filtrų.

Nauja filtravimo sistema leis filtruoti 600 kg / val. PET iš 100% butelių dribsnių.

Numatoma, kad lazerinės lydalo filtravimo sistemos įdiegimas žymiai pagerins gamybinės įrangos veikimo charakteristikas, o tai, savo ruožtu, žymiai pagerins dabartinės „Polimerinės pakavimo juostos“ gamybos proceso parametrus bei padidins ekonominius ir finansinius rodiklius – produkcijos apimtis išaugs iki 5 proc., rentabilumas padidės ~4 proc.

Naujoviškos lazerinės lydalo filtravimo sistemos įdiegimas į gamybą žymiai sumažins poveikį aplinkai bei teršalų išmetimą į nuotekas ir į atmosferą.

Įgyvendinus projektą bus sudarytos sąlygos įmonės darbo našumo augimui, apyvartos augimui ir, atitinkamai, konkurencingumo didėjimui.

Planuojama projekto įgyvendinimo trukmė – 20 mėnesių.

Projekto vertė – 349.829,00 Eur. Projektas iš dalies finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“.

 

 

Kontaktinis asmuo:

Anastasija Bezborodych

El. p.: info@polivektris.lt

Svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje

Sutinku